KONST / Skulptur & konsthantverk / Skrivbordsset 5417545
nr 541 7545
Skrivbordsset
hundar, brons [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 15 september 2008
kl 16:10:19
250 kr
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr